Grote Clubactie 2020: laatste oproep

15 november 2020


Zoals je misschien weet nemen wij deel voor het eerst aan de grote clubactie. Wij verkopen loten voor de tennisvereniging ten behoeve van de renovatie van het clubhuis. Een lot is 3 euro per stuk en 2,40 euro daarvan is voor de club. De hoofdprijs is 100.000 euro en meer leuke prijzen. Mocht je nog geen loten (aan huis) hebben gekocht, wil jij onze vereniging steunen door een lot (en) te kopen door op onderstaande link te drukken.

https://clubactie.nl/lot/tc-sint-pancras/tcsintpancras/292504  
Klikken op het linker icoon.

Dit kan nog tot en met 30 november!!!!!!!

Wij zouden het heel fijn vinden als je hiermee onze club steunt.

Hartelijke groeten,
Namens TC Sint Pancras,
Tineke Wilkens en Lonneke Vader-van der Elst

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 72 564 2880

Address

Beverplein 1
1834 GS Sint Pancras